İflas eden ünlü model lüks malikaneden ucuz otel odasına düştü!

Sık sık yaptırdığı estetik operasyonlarla gündeme gelen ve daha önce Türkiye’de de birçok kez ameliyat olan İngiliz model Katie Price, bir süredir ekonomik olarak zor günlerden geçiyordu.

Buna rağmen istediği gibi görününceye kadar estetik operasyonlara devam edeceğini söyleyen ünlü isim, geçtiğimiz yıllarda iflasını açıklamıştı. Mahkeme ise modelin beyan etmediği gizli bir gelir akışı olup olmadığını uzun süredir araştırıyor.

LÜKS EVİNDEN TAŞINDI

Daily Mail’in haberine göre; çok iyi para kazanırken satın aldığı, ancak sonrasında bakımını karşılayamadığı malikanesinden taşınan Price, yağmur altında Manchester’daki gecelik 60 sterlinlik (yaklaşık 2 bin 105 TL) bir otelden çıkarken objektiflere takıldı.

Price’ın; ucuz otel odalarında kalmasını iflasını kanıtlamak için ‘kullandığı’ iddiaları da magazin gündeminde yer alıyor. Ayrıca Katie Price, 2 buçuk milyon sterlin değerindeki malikanesinin bakımını karşılayamamasına rağmen yine de evini satmadı. Ünlü ismin bunca borcuna rağmen evini hâlâ nasıl elinde tuttuğu da mali durumuyla ilgili şüphe uyandıran bir diğer ayrıntı.

“AKIL SAĞLIĞIM KÖTÜ DURUMDAYDI”

Öte yandan 45 yaşındaki model, bir süre önce katıldığı bir sohbet programında iflas ettiği dönemde akıl sağlığını korumakta zorlandığını ileri sürmüştü:

Böyle bir şey başınıza geldiyse utanmamalısınız çünkü farklı nedenlerle insanlar iflas eder. Son üç yıldır gerçekten çok zor bir dönemden geçtim. Akıl sağlığım ve daha bir sürü şey kötü durumdaydı. Böyle bir dönemde faturalarınız geldiğinde ve her şeyi bir kenara bırakırsınız çünkü hiçbir şeyle baş edemeyecek durumdasınızdır.

“HEPİMİZ O NOTAYA GELEBİLİRİZ”

İflasıyla ilgili yorum yapan insanlara da cevap veren Price, “İflas etmiş birini asla eleştirmeyin, hepimiz o noktaya gelebiliriz ama bu her şeyin kötü olduğu anlamına gelmez” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x