Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı Sonrasında Alınan Kararları Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kabine toplantısı sonrasında Erdoğan açıklamalarda bulundu. 

Milyonlarca emeklinin beklediği zam konusunda da açıklamalarda bulunan Erdoğan ‘Enflasyonun hala yüksek oranlarda seyretmesi bizim çabalarımızı sekteye uğratıyor. Bilhassa emeklilerimizin sıkıntılarını biliyoruz. Emeklilerimizi rahatlatacak yeni bir karar aldık. Emeklilerimize bir defaya mahsus 5.000 TL ödeme yapma kararı aldık. Emekli olup çalışanlar bunun dışında kalacak… Kasım ayının ilk yarısında hesaplara yatacak. Emekli maaşlarıyla ilgili kararımızı da yılbaşında görüşeceğiz’ dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkanlık ettiği kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

‘Enflasyonun hala yüksek oranlarda seyretmesi bizim çabalarımızı sekteye uğratıyor. Bilhassa emeklilerimizin sıkıntılarını biliyoruz.

 Emeklilerimizi rahatlatacak yeni bir karar aldık. Emeklilerimize bir defaya mahsus 5.000 TL ödeme yapma kararı aldık. Emekli olup çalışanlar bunun dışında kalacak… Kasım ayının ilk yarısında hesaplara yatacak. Emekli maaşlarıyla ilgili kararımızı da yılbaşında görüşeceğiz’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x