2X Yapacak! Çöküşleri Bilen Analistten 2 Altcoin Tahmini

Piyasa çöküşlerini isabetli tahmin eden bir kripto para analisti, son tahminlerini paylaştı. Analist, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) bakış açısında güncellemeler yapıyor. Ayrıca, yapay zekaya (AI) odaklanan bir altcoin projesinin fiyatını ikiye katlayacağını öngörüyor.

Bu altcoin 2X yapmak için hazır durumda!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa oldukça hareketli günler geçiriyor. Lider kripto para Bitcoin 35 bin doları almak için mücadele ederken, bazı altcoin projeleri üstel kazançlar elde ediyor. Bu süreçte Fetch.ai (FET) gibi bazı yapay zeka odaklı coin’ler de ön plana çıktı. Bluntz takma isimli kripto analisti, sosyal medya platformu X’teki 226.200 takipçisine son tahminlerini paylaştı. Analistin isabetli tahminleri için bu makaleye göz atınız. Analist, ilk olarak yapay zeka odaklı bir kripto olan Ocean Protocol’e (OCEAN) bakıyor. Bluntz, yapay zeka etrafındaki anlatıların yeniden artmasının ardından fiyatında %100’lük bir artış göreceğini ileri sürüyor. Analist, bu tahminine yönelik olarak şu açıklamayı yapıyor:

Tüm tahtada güzel yüksek zaman dilimi kurulumları, AI anlatısının gelecekte bir noktada tekrar ortaya çıkacağından şüpheleniyorum. OCEAN bir kopuş için hazır görünüyor. Ancak çok fazla hareket etmedi. IMO’yu (bence) %100 yukarı taşımak kolay olacaktır.

Kaynak: Bluntz

Bu arada OCEAN, gün içinde %6,63’lük bir artışla, yazı sırasında 0,4089 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, haftalık grafiğinde ise %22’nin üzerinde bir karın üzerinde oturuyor.

Bluntz: LINK, SOL’un gittiği yoldan gitmeye hazır!

Kripto analisti, Chainlink’in (LINK) akıllı sözleşme platformu ve Ethereum (ETH) rakibi Solana’yı (SOL) “yakalayabileceği” yukarı yönlü büyük bir ralliye hazırlandığına inandığını söylüyor. Bu arada LINK, 28 Ekim’den bu yana fiyatta %25’lik bir artış gördü. Bluntz, LINK tahmini için şu açıklamayı yapıyor:

Bence LINK sonunda SOL’u tekrar yakalamak için oynamaya hazır. RSI (Göreceli Güç Endeksi) sıfırlandı, yana doğru düz düzeltme bitti. Şimdi bir sonraki ayak yukarı IMO yükleniyor.

Kaynak: Bluntz

LINK bu yazının yazı sırasında 11,17 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, son 24 saat içinde %1,31’lik bir artış yaşadı. Bu arada, SOL son gün içinde %2,12’lik bir düşüşle 38,84 dolara geriledi. Bununla birlikte, SOL haftalık grafiğinde %22’nin üzerinde değer kazandı.

Önümüzdeki 6 ay kripto varlıklar için harika olacak!”

Bluntz analizini, USD’nin yabancı para birimlerine kıyasla değerini takip eden ABD Dolar Endeksi’nin (DXY) zirveyi gördüğünü söylüyor. Bu yüzden analist, önümüzdeki 6 ayın kripto gibi riskli varlıklar için harika olacağını belirterek bitiriyor. Bitcoin ve altcoin piyasasını etkileme potansiyeli olan bu endeks konusunda analist şu açıklamayı yapıyor:

DXY burada dağılım belirtileri gösterirken, hisse senetleri nihayet bir dip bulmuş gibi görünüyor. Ayrıca, kripto neredeyse kesinlikle yeniden riske giriyor. Eğer DXY şüphelendiğim gibi zirveye ulaşır ve 105 seviyesinin altında işlem görmeye başlarsa, önümüzdeki 6 ay riskli varlıklar için harika olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x