2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı açılış töreninde Burna Boy sürprizi

10 Haziran’da gerçekleşecek 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Açılış Töreni’nde, GRAMMY ve çok sayıda Platin Plak ödüllü şarkıcı, söz yazarı ve müzik yapımcısı Burna Boy sahne alacak.

Dünya listelerinde zirveye oturan “Last Last” ve “It’s Plenty” şarkılarının megastarı Burna Boy imza attığı afrobeat ezgilerinin coşkusunu İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’na taşıyacak. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayran, uluslararası kulüp futbolunun en büyük maçı başlamadan hemen önce gerçekleşecek bu kaçırılmayacak performansı izleyecek. Rekorlarla dolu bir yılı geride bırakarak altıncı stüdyo albümü Love Damini’yi piyasaya süren Burna Boy, yakında açıklanacak dünyaca ünlü bir başka isimle birlikte Pepsi sahnesini paylaşacak.

Burna Boy, dünya şampiyonu Leo Messi, UCL şampiyonu Vini Jr ve Avrupa ödüllü “Lioness” yıldız Leah Williamson’ın dahil olduğu Pepsi marka elçileri ve futbol yıldızlarıyla bir takım oluşturarak bir Tiktok videosu paylaştı.

Videoda Burna Boy, hayranlarını #PepsiKickOffShow hashtag’ini kullanarak en iyi dans hareketlerini veya top becerilerini TikTok’ta sergilemeye davet ediyor. En iyi başvurular arasından seçilecek kullanıcılar, 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Töreninin bir parçası olarak becerilerini sergileyecek.

Sıkı bir futbol hayranı olarak UEFA Şampiyonlar Ligi’nden daha iyisini düşünemediğini belirten Burna Boy, “Bu yılın finalinde Pepsi sahnesinde performans sergileyeceğim için çok heyecanlıyım. Müzik ve futbol mükemmel bir kombinasyon. Bu yüzden İstanbul’da heyecanlı ve sihirli anlar yaşatacağıma eminim. Sunacaklarımla tüm dünyayı şaşırtacağım!” dedi.

Pepsi Global Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Direktörü Gustavo Reyna ise şöyle konuştu: “UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, kulüp futbolunun en önemli etkinliklerinden biri ve Pepsi bu anı en eğlenceli gösterilerle taçlandırmanın gururunu yaşıyor. Yeni isimlendirdiğimiz ‘Kick Of Show by Pepsi’ bu yıl çok ses getirecek. Dünyanın en çok heyecan uyandıran sanatçılarından Burna Boy’u Pepsi x UEFA Şampiyonlar Ligi sahnesinde ağırlayacağımız için çok mutluyuz. Ayrıca, bu kaçırılmayacak performansın bir parçası olarak seçilecek hayranların kim olduğunu görmek için de sabırsızlanıyoruz. Önümüzdeki haftalarda Burna Boy ile sahneyi kimin paylaşacağını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin!”

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, konuyla ilgili olarak, “UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Töreni, Pepsi ile ortak sürdürdüğümüz çabaların önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu etkinlik yeni ve genç izleyicilerin müzik dünyasının en büyük isimlerine ve yükselen yıldızlarına ulaşması adına muhteşem bir fırsat sunuyor. Enerjik ve akılda kalıcı performanslar sergileyecek yetenekli sanatçılardan oluşan yıldızları sezonun İstanbul’daki final maçında sahneye çıkaracağımız için heyecan duyuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir